Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE

Zakup nieruchomości gruntowej to zawsze dobra inwestycja, bez względu na to, czy planujesz zbudować własny dom, czy szukasz siedziby albo lokaty kapitału dla swojej firmy. Wybór odpowiedniej działki to wyzwanie, więc warto zdać się na wsparcie doświadczonej firmy deweloperskiej, takiej jak Duda Development.

RUSIEC

W sprzedaży

Grunty przy ulicy Radarowej w Ruścu, w województwie mazowieckim (gm. Nadarzyn). Idealne pod realizację inwestycji mieszkaniowej: zarówno dla deweloperów, jak i osób, które chcą wybudować własny dom.

Dowiedz się więcej Strona internetowa
ZIELONA GÓRA

W sprzedaży

Oferujemy na sprzedaż prawo własności nieruchomości gruntowych. Wielką zaletą działek jest ich znakomita lokalizacja: tuż przy ul. Dąbrówki i al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. 

Dowiedz się więcej
NIEGOSZCZ

W sprzedaży

Atrakcyjna działka, jedyne 2,4 km do morza, w miejscowości Niegoszcz, w województwie zachodniopomorskim, w okolicy Mielna. Idealna pod budowę domku jednorodzinnego. 

Dowiedz się więcej
SZCZECINEK

W sprzedaży

Fantastycznie zlokalizowana działka w samym centrum Szczecinka, u zbiegu ul. Jana Pawła II i Szkolnej. Otoczona budynkami mieszkalnymi i licznymi sklepami, tuż przy galerii handlowej.

Dowiedz się więcej
KAWCZYN

W sprzedaży

Nieruchomość o łącznej powierzchni 9400 m2 znajduje się przy drodze nr 5, w odległości 5 km od Kościana.

Dowiedz się więcej
KAMIENNA GÓRA

W sprzedaży

Działka budowlana u zbiegu ulic Krzeszowskiej i Wałbrzyskiej w Kamiennej Górze, o łącznej powierzchni 6012 m2.

Dowiedz się więcej
GNIEZNO

W sprzedaży

W ofercie mamy działkę usługową położoną przy ul. Poznańskiej w Gnieźnie.

Dowiedz się więcej
ZŁOTNIKI

Sprzedaż zakończona

Nieruchomości jest położena nieopodal Poznania, na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym Nowe Złotniki, na rogu ulicy Pigwowej i Jelonkowej w Złotnikach. 

Dowiedz się więcej

Nieruchomości gruntowe dla każdego inwestora

W naszej ofercie znajdziesz nieruchomości gruntowe przeznaczone zarówno na zabudowę mieszkalną, jak i handlowo-usługową. Mamy doświadczenie w wyszukiwaniu działek z potencjałem. Szczególną wagę przywiązujemy do znalezienia atrakcyjnej lokalizacji. Położenie blisko ważnych węzłów komunikacyjnych jest korzystne tak samo dla rodziny planującej postawić dom, jak dla przedsiębiorstwa rozwijającego swoją działalność komercyjną.

W portfolio Duda Development znajdziesz też grunty w zacisznych, malowniczych lokalizacjach, ale niedaleko większych miejscowości, przeznaczone dla osób poszukujących przestrzeni łączącej w sobie spokojną atmosferę i wygodę na co dzień.

Potrzebujesz działki, na której powstanie dom jednorodzinny, podmiejskie osiedle, a może pawilon handlowy? Skontaktuj się z nami pomożemy Ci znaleźć grunty idealnie dopasowane do Twoich planów!