Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

WSZYSTKIE INWESTYCJE KOMERCYJNE

W ofercie mamy nieruchomości dla inwestorów szukających miejsca na działalność komercyjną, od biur i lokali usługowych, po wielkopowierzchniowe parki handlowe. Wszystkie nasze projekty łączy dogodna lokalizacja, wysoki standard wykończenia i funkcjonalność. Lokale komercyjne z inwestycji zrealizowanych przez Duda Development dostępne są zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem.

DIASFERA ŁÓDZKA

Łódź

Do wynajęcia/Na sprzedaż

Lokale na sprzedaż lub wynajem z niezależnym wejściem z ulicy, położone na parterze nowego budynku mieszkalnego Diasfera Łódzka, w samym centrum Łodzi. 

Dowiedz się więcej Strona internetowa
PARK HANDLOWY STRZELNO

Strzelno

Do wynajęcia

W Strzelnie przy ul. Kolejowej powstanie nowoczesny park handlowy. Obok Biedronki, Rossmanna i Media Expert są dostępne powierzchnie do wynajęcia.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY SZYDŁOWIEC

Szydłowiec

W budowie

Park handlowy w Szydłowcu to dwuetapowa inwestycja, która obejmuje łącznie 4200 m. kw. powierzchni, powstająca w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców i podróżnych poruszających się drogą S7.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 GLIWICE

Gliwice

Sprzedaż/wynajem zakończony

Pierwszy obiekt wchodzący w skład naszej nowej sieci centrów handlowych D2 został otwarty w Gliwicach. Mieści się przy ul. Wielickiej 8, nieopodal autostrady A1. Obecnie na wynajem jest lokal o powierzchni 52 m2.

Dowiedz się więcej
PALACZA OFFICE CENTER

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Palacza Office Center to kameralny biurowiec na poznańskim Grunwaldzie. Zachwyca prostą formą oraz niezwykle dogodnym położeniem. Obecnie na wynajem jest lokal biurowy, klimatyzowany.

Dowiedz się więcej
NOWE ZŁOTNIKI

Poznań Suchy Las

Sprzedaż/wynajem zakończony

Lokale usługowo-handlowe w parterowym budynku na Osiedlu Nowe Złotniki w gminie Suchy Las. 

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Arena Apartments na poznańskiej dzielnicy Grunwald to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. To taże 12 lokali handlowo-usługowych na parterze. 

Dowiedz się więcej
FYRTEL WILDA

Poznań Wilda

Sprzedaż/wynajem zakończony

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań oraz lokale na parterze. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisał się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 ZABRZE

Sprzedaż/wynajem zakończony

Kolejny obiekt wchodzący w skład naszej sieci centrów handlowych D2 w Zabrzu. Mieści się przy przy Drogowej Trasie Średnicowej i ul. Matejki.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 NOWE

Sprzedaż/wynajem zakończony

Zlokalizowany przy ul. Bydgoskiej 20 w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie), tuż przy drodze krajowej nr 91, ten park handlowy to najnowszy dodatek do naszego portfolio obiektów komercyjnych i jedyny tego rodzaju obiekt w mieście.

Dowiedz się więcej

Prestiżowe biurowce: inwestycje komercyjne dla biznesu

Dla każdego przedsiębiorcy kluczowy jest dobór odpowiedniej siedziby. Biuro jest wizytówką firmy, ale przede wszystkim miejscem, w którym musi się dobrze pracować.

Projektowane przez nas biurowce wyróżniają się znakomitą lokalizacją. Zadbaliśmy o bliskość niezbędnej infrastruktury, a  także liczne udogodnienia, takie jak miejsca parkingowe, nowoczesne windy czy kontrola dostępu do budynku. Przedsiębiorcy zainteresowani zakupem lokalu biurowego lub jego wynajmem mogą liczyć w Duda Development na profesjonalne doradztwo przed zawarciem umowy.

Zakup nieruchomości komercyjnej z myślą o wynajmie jest doskonałą lokatą kapitału. Firma, która zdecyduje się wynajmować biuro innemu podmiotowi, może liczyć na stabilne dochody i wysoki zwrot z inwestycji. Nieruchomości komercyjne, tak samo, jak mieszkaniowe, cały czas odnotowują wzrost wartości, więc są znakomitym urozmaiceniem portfolio inwestycyjnego.

Lokale użytkowe: Twoje miejsce na działalność komercyjną

Co zrobić, by zapewnić sobie stały napływ klientów? Wybrać lokal usługowo-handlowy w atrakcyjnej lokalizacji i w budynku, do którego aż chce się zajrzeć! Jako doświadczony deweloper wiemy o tym doskonale, dlatego większość z naszych lokali użytkowych powstaje w inwestycjach zlokalizowanych w śródmieściu lub nieopodal najważniejszych arterii komunikacyjnych.

Lokale usługowo-handlowe w budynku mieszkalnym to znakomite rozwiązanie, ponieważ w naturalny sposób zapewnia przedsiębiorcom pierwszych klientów. Funkcjonalne wnętrza i atrakcyjny front to oprócz lokalizacji główne czynniki zachęcające do odwiedzenia powstałego sklepu spożywczego, salonu kosmetycznego czy studia jogi. Lokale użytkowe w inwestycjach Duda Development pomogą każdemu przedsiębiorcy jak najlepiej wykorzystać potencjał sprzedażowy jego biznesu.

Doświadczony deweloper na rynku nieruchomości komercyjnych

W naszej ofercie znajdziesz przemyślane i zrealizowane na najwyższym poziomie inwestycje z lokalami usługowo-handlowymi o zróżnicowanej powierzchni użytkowej. Możesz zostać właścicielem jednego z nich poprzez zakup lub zdecydować się na umowę najmu.

Dlaczego warto zaufać Duda Development? Nasze inwestycje na rynku komercyjnym mówią same za siebie. To nowoczesne projekty, zrealizowane blisko lokalnej infrastruktury i wyposażone w ważne z punktu widzenia biznesu udogodnienia. Dzięki współpracy z zaufanymi generalnymi wykonawcami oferujemy biura i lokale usługowo-handlowe dopracowane w najdrobniejszym detalu. To nieruchomości, w których znajdziesz najkorzystniejsze warunki do rozwoju swojego biznesu.