Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

WSZYSTKIE INWESTYCJE BIUROWE

Nowoczesny biurowiec w atrakcyjnej lokalizacji to wymarzona siedziba dla firmy, która chce robić dobre wrażenie. Równie ważna jest funkcjonalność i standard wykończenia, bo przekładają się na codzienny komfort pracujących w biurze osób. W naszej ofercie znajdziesz powierzchnie biurowe na sprzedaż i wynajem.

Lokalizacja:
PALACZA OFFICE CENTER

Poznań Grunwald

Sprzedaż/wynajem zakończony

Butikowy, funkcjonalnie zaprojektowany biurowiec nieopodal ścisłego centrum Poznania.

Dowiedz się więcej

Prestiżowa lokalizacja, prestiżowy biurowiec

Szukasz biura, które będzie godną wizytówką Twojej firmy? Dla wizerunku przedsiębiorstwa kluczowa jest lokalizacja jego siedziby.

Wiemy, że największym powodzeniem wśród właścicieli biznesów cieszą się biurowce w samym centrum miasta oraz w spokojniejszym sąsiedztwie, za to doskonale skomunikowane. Nasze inwestycje realizujemy, biorąc pod uwagę te potrzeby.

Sama lokalizacja to jednak nie wszystko. W Duda Development dbamy o to, by nieruchomości powstawały z poszanowaniem dla środowiska naturalnego i z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Przestrzeń biurowa przyjazna dla wszystkich

Na wizerunek firmy wpływa również projekt i wykończenie budynku, w którym znajduje się jej siedziba, od klatek schodowych i przestrzeni wspólnych po biura. Przemyślana estetyka biurowca może sprawić, że firma będzie robić dobre pierwsze wrażenie już w momencie przekroczenia progu przez pracownika, klienta czy partnera biznesowego.

Przedsiębiorcy szukający budynku biurowego doceniają, że w naszych inwestycjach dbamy o dostępność miejsc parkingowych, nowoczesne windy czy łazienki dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wiemy też, jak zaplanować praktyczny rozkład pomieszczeń, tak by każdy czuł się komfortowo zarówno podczas wykonywania obowiązków, jak i przerw na odpoczynek.

Powierzchnie biurowe dla Twojej firmy

Decydując się na zakup lub najem powierzchni biurowych od Duda Development masz pewność, że zadbaliśmy o kwestie wpływające na komfort użytkowania i wybraliśmy lokalizację z potencjałem. Wszystko po to, żebyś nie musiał bez końca szukać odpowiedniego adresu dla swojej firmy.

Jeżeli zależy Ci na znalezieniu przestrzeni, gdzie Twój biznes nabierze rozpędu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą powierzchni biurowych na wynajem i na sprzedaż.