Mmm, czy ktoś piecze ciasteczka?
Polityka cookies

PARKI HANDLOWE

Wśród naszych nieruchomości komercyjnych znajdziesz też nowoczesne i funkcjonalne parki handlowe. Obiekty mieszczące lokale handlowo-usługowe budowane przez Duda Development powstają zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, najczęściej w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych. Ty też możesz zostać naszym najemcą!

PARK HANDLOWY STRZELNO

Strzelno

W budowie/Do wynajęcia

W Strzelnie przy ul. Kolejowej powstanie nowoczesny park handlowy. Obok Biedronki, Rossmanna i Media Expert są dostępne powierzchnie do wynajęcia.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY SZYDŁOWIEC

Szydłowiec

W budowie

Park handlowy w Szydłowcu to dwuetapowa inwestycja, która obejmuje łącznie 4200 m. kw. powierzchni, powstająca w dogodnej lokalizacji dla mieszkańców i podróżnych poruszających się drogą S7.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 GLIWICE

Gliwice

Zrealizowane

Pierwszy obiekt wchodzący w skład naszej nowej sieci centrów handlowych D2 został otwarty w Gliwicach. Mieści się przy ul. Wielickiej 8, nieopodal autostrady A1. Obecnie na wynajem jest lokal o powierzchni 52 m2.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 ZABRZE

Zrealizowane

Kolejny obiekt wchodzący w skład naszej sieci centrów handlowych D2 w Zabrzu. Mieści się przy przy Drogowej Trasie Średnicowej i ul. Matejki.

Dowiedz się więcej
PARK HANDLOWY D2 NOWE

Zrealizowane

Zlokalizowany przy ul. Bydgoskiej 20 w Nowem (woj. kujawsko-pomorskie), tuż przy drodze krajowej nr 91, ten park handlowy to najnowszy dodatek do naszego portfolio obiektów komercyjnych i jedyny tego rodzaju obiekt w mieście.

Dowiedz się więcej

Parki handlowe: sklepy i usługi bliżej klientów

Wierzymy, że obiekty komercyjne mogą być ważną częścią życia lokalnej społeczności. Bliskość potrzebnych sklepów i punktów usługowych to wygodniejsza codzienność. Atrakcyjny park handlowy z miejscami postojowymi bywa też niezbędnym przystankiem w podróży, dlatego nasze inwestycje zlokalizowane są zawsze nieopodal popularnych tras i autostrad.

W naszych parkach handlowych znaleźć można wielkopowierzchniowe supermarkety i  sklepy z elektroniką, ale także popularne drogerie czy saloniki prasowe. Do wynajęcia mamy lokale o zróżnicowanych metrażach, tak by miejsce dla siebie znaleźli różni przedsiębiorcy.  Nowoczesny park handlowy w dobrej lokalizacji może stać się przestrzenią także dla Twojego biznesu. Sprawdź dostępne lokale o przeznaczeniu komercyjnym i postaw na współpracę z doświadczonym deweloperem.