.

Nowe inwestycje dla biznesu: prestiż i komfort dla firm

Żadnemu przedsiębiorcy nie trzeba tłumaczyć, jak ważny jest wybór lokalu dla firmy – bez względu na to, czy jest to pierwsza stała siedziba w całej historii przedsiębiorstwa, czy jedna z wielu filii międzynarodowej korporacji. Od lokalizacji, a zwłaszcza od standardu biura zależy przecież bardzo wiele: od wrażenia, jakie siedziba będzie robiła na klientach firmy, aż po morale pracowników. Mając to na uwadze, tworzymy nasze powierzchnie biurowe z najwyższą troską o detale: chcemy, by oferowane przez nas lokale komercyjne nie tylko wyglądały świetnie, ale też spełniały wysokie standardy komfortu i funkcjonalności.

NOWE ZŁOTNIKI

Lokale usługowo-handlowe w parterowym budynku na Osiedlu Nowe Złotniki w gminie Suchy Las. Kup lub wynajmij powierzchnię na swój biznes z gwarancją sukcesu.

Dowiedz się więcej
SKWER CZARNIECKIEGO

Na wynajem dostępnych jest 5 lokali użytkowych na parterze gotowego, oddanego do użytku budynku mieszkalnego - Skwer Czarnieckiego.

Dowiedz się więcej
LOKAL - 23 LUTEGO

Nieruchomość położona jest w centrum Poznania przy ulicy 23 lutego na parterze kamienicy.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Arena Apartments na poznańskiej dzielnicy Grunwald to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. To 12 lokali handlowo-usługowych na parterze. Otoczenie inwestycji napędza do działania. Sprawdź ofertę lokali dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
FYRTEL WILDA

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań oraz lokale na parterze. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisze się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Dowiedz się więcej
PALACZA OFFICE CENTER

Palacza Office Center to kameralny biurowiec na poznańskim Grunwaldzie. Zachwyca prostą formą oraz niezwykle dogodnym położeniem. To unikatowe połączenie obiektu biurowo–usługowego o butikowym charakterze.

Dowiedz się więcej

Sprawdzony partner gwarancją sukcesu

Oto kolejna rzecz, o której szybko przekonuje się każdy, kto próbuje swoich sił jako przedsiębiorca: staranny dobór partnerów jest nie tylko kwestią gustu, lecz także posunięciem strategicznym. W naszej codziennej działalności stawiamy na zaufanych wykonawców i bardzo dobre materiały: to sprawia, że nasze inwestycje deweloperskie odznaczają się jakością, na której można polegać. Jakością, którą docenisz zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy, klienci oraz kontrahenci. Na każdym etapie, od tworzenia projektu poprzez budowę aż po odbiór lokali, staramy się dopasować nie tylko do aktualnie obowiązujących trendów, ale też do wymagań otoczenia, tworząc budynki w ludzkiej skali: takie, w których przyjemnie jest pracować, i w których można z dumą podejmować klientów i wspólników.

Korzystna lokalizacja: bądź tam, gdzie są Twoi klienci

Planując nasze inwestycje budowlane o charakterze użytkowym i komercyjnym, szczególną uwagę zwracamy na położenie obiektu. Wiadomo przecież, że od miejsca, w jakim znajdują się lokale handlowe i innego rodzaju przestrzenie komercyjne, w znacznej mierze zależy sukces przedsięwzięcia, ponieważ natężenie ruchu w pobliżu lokalu bezpośrednio przekłada się na liczbę klientów. Dlatego zawsze dążymy do osadzania inwestycji w atrakcyjnym punkcie miasta lub osiedla, jak w przypadku lokali użytkowych wchodzących w skład budynku Arena Apartments na poznańskim Grunwaldzie czy pawilonu handlowo-usługowego położonego w obrębie nowego, szybko rozwijającego się osiedla Nowe Złotniki pod Suchym Lasem.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

DORADZTWO KREDYTOWE

POMOŻEMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ