.

Lokale użytkowe w dogodnej lokalizacji

O ile znalezienie odpowiedniego mieszkania nie jest łatwym zadaniem, o tyle znalezienie naprawdę dobrego lokalu użytkowego jest bardzo trudne. A raczej: było, bo w ofercie Duda Development znajdziesz wysokiej jakości, świetnie zlokalizowane przestrzenie komercyjne i biznesowe, w sam raz na Twojej firmy. Lokale Duda Development dadzą Twojemu przedsiębiorstwu szansę na pełną realizację jego sprzedażowego potencjału.

NOWE ZŁOTNIKI

Pawilon handlowy na szybko rozwijającym się, młodym osiedlu pod Poznaniem. Tu wszystko jest w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej
SKWER CZARNIECKIEGO

Na wynajem dostępnych jest 5 lokali użytkowych na parterze gotowego, oddanego do użytku budynku mieszkalnego - Skwer Czarnieckiego.

Dowiedz się więcej
LOKAL - 23 LUTEGO

Nieruchomość położona jest w centrum Poznania przy ulicy 23 lutego na parterze kamienicy.

Dowiedz się więcej
ARENA APARTMENTS

Arena Apartments na poznańskiej dzielnicy Grunwald to nie tylko nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. To 12 lokali handlowo-usługowych na parterze. Otoczenie inwestycji napędza do działania. Sprawdź ofertę lokali dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej
FYRTEL WILDA

Parterowe lokale handlowo-usługowe w budynku mieszkalnym w samym centrum pełnej życia dzielnicy Poznania. 

Dowiedz się więcej

Lokal użytkowy: zawsze udana inwestycja

W ofercie firmy Duda Development znajdują się obecnie parterowe biura w poznańskim biurowcu Palacza Office Center, lokale handlowo-usługowe w pawilonie na osiedlu Nowe Złotniki pod Suchym Lasem k. Poznania i lokale na parterze budynku Arena Apartments. Już wkrótce dołączą do nich przestrzenie komercyjne na parterze Diasfery Łódzkiej, budynku mieszkalnego w centrum Łodzi. Istnieje możliwość zakupu lub wynajęcia lokali.

Lubimy w naszych projektach łączyć przestrzenie komercyjne z mieszkaniowymi: ze względu zarówno na wygodę mieszkańców, jak i na możliwości rozwoju, jakie stała obecność lokatorów stwarza przedsiębiorstwom, które zdecydują się założyć tam siedzibę.

Blisko centrum, blisko mieszkańców

Podejmując decyzję o przeniesieniu działalności do lokalu użytkowego Duda Development, zyskujesz możliwość dotarcia zarówno do mieszkańców inwestycji mieszkaniowych znajdujących się w okolicy, jak i do innych osób w pobliżu. A to – jeśli wziąć pod uwagę fakt, że większość naszych lokali użytkowych znajduje się blisko ścisłego centrum miasta, czy będzie nim Poznań, czy Łódź – zapewnia stały ruch, co dla większości branż jest niezwykle istotne.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

DORADZTWO KREDYTOWE

POMOŻEMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ