.

Inwestycje mieszkaniowe: ludzka skala i odpowiedź na realne potrzeby

Projektując nasze inwestycje mieszkaniowe, nigdy nie tracimy z oczu realnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Wybieramy tereny odznaczające się bliskością enklaw przyrody i zieleni – czy będą nimi elementy takie jak parki, skwery, ogródki działkowe i inne typowe dla miast tereny zielone (pod tym względem szczególnie pięknie położone są obiekty Arena Apartments na poznańskim Starym Grunwaldzie oraz Fyrtel Wilda w Poznaniu), czy – w przypadku terenów podmiejskich – lasy, a nawet rezerwaty przyrody (jak zamknięte osiedle Morasko Park, które może pochwalić się sąsiedztwem rezerwatu Meteoryt Morasko).

MORASKO PARK

Morasko Park to zamknięte poznańskie osiedle 12 budynków w zabudowie wolnostojącej, z ogronmymi ogrodami, wśród naturalnie rosnących drzew. To kameralny kompleks umożliwiający zachowanie prywatności i nowoczesny styl, w przepięknej scenerii rezerwatu przyrody.

Dowiedz się więcej WWW
FYRTEL WILDA

Ten wielorodzinny budynek, z nowoczesną, geometryczną fasadą, kryje 66 wygodnych, funkcjonalnych mieszkań. Fyrtel Wilda harmonijnie wpisze się w klimatyczny krajobraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania, jaką jest Wilda.

Dowiedz się więcej WWW
DIASFERA ŁÓDZKA

Diasfera Łódzka to komfortowy, siedmiopiętrowy budynek mieszkalny w ścisłym centrum Łodzi, o nowoczesnej elewacji nawiązującej do typowo łódzkiej kamienicznej architektury. To 201 funkcjonalnych, ustawnych mieszkań o powierzchni od 25 do 95 m2 w I etapie budowy.

Dowiedz się więcej WWW
ARENA APARTMENTS

U zgiegu ul. Wyspiańskiego i Wojskowej, na poznańskiej dzielnicy Grunwald, powstało 16 nowoczesnych mieszkań o wysokim standardzie oraz 12 lokali handlowo-usługowych. Arena Apartments to gwarantcja niebanalnego wykończenia oraz ustawnej przestrzeni.

Dowiedz się więcej WWW
NOWE ZŁOTNIKI

Osiedle Nowe Złotniki w podpoznańskiej gminie Suchy Las to funkcjonalne domy w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej, blisko natury. Osiedle jest bezpieczne i przestrzenne, z pełną infrastrukturą, a mieszkańcy każdego lokalu mają dostęp do własnego ogródka, garażu oraz miejsca postojowego.

Dowiedz się więcej WWW

Zaufani partnerzy, solidne materiały

Stawiamy na sprawdzonych fachowców i wysokiej klasy materiały, dzięki czemu nasze inwestycje deweloperskie odznaczają się jakością, na której można polegać. Na każdym etapie – od tworzenia projektu poprzez budowę aż po odbiór lokali – staramy się dopasować nie tylko do aktualnie obowiązujących trendów, ale też do wymagań otoczenia, tworząc budynki w ludzkiej skali: takie, w których przyjemnie jest mieszkać.

Jednym z kluczy do sukcesu naszych inwestycji deweloperskich jest staranny dobór partnerów. Współpracując z zaufanymi generalnymi wykonawcami, takimi jak FB Antczak czy ERBUD, zapewniamy naszym projektom najwyższą jakość i staranność wykonania.

Widoki na nowe inwestycje

Stale planujemy nowe inwestycje – przede wszystkim w Poznaniu i jego okolicach, stanowiących główne pole naszej działalności, ale także w innych miastach Polski. Obecnie nasza największa inwestycja mieszkaniowa, będąca jednocześnie pierwszym naszym projektem mieszkaniowym poza Wielkopolską, to Diasfera Łódzka. Już niedługo ogłosimy rozpoczęcie nowego poznańskiego projektu… ale na razie nie zdradzimy więcej!

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

DORADZTWO KREDYTOWE

POMOŻEMY ZNALEŹĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ