.

Arena Apartments

OTOCZENIE KTÓRE NAPĘDZA DO DZIAŁANIA

To, co decyduje o wyjątkowości tego miejsca, to nie tylko jego forma, ale przede wszystkim miejsce, w którym się znajduje. To prężna, bardzo szybko rozwijająca się dzielnica, nieopodal pięknego City Parku, centrum wydarzeń sportowych i kulturalnych - POSiR Arena oraz Parku Kasprowicza, który daje nam odetchnąć w wiosenne dni.

ADRES POD KTÓRYM NIE MOŻNA SIĘ NUDZIĆ

Na tyle cicho, by móc odpocząć i na tyle blisko, aby dobrze spędzić czas także poza domem. Te apartamenty to nie tylko dobre miejsce do życia, to także doskonały obiekt inwestycyjny, bowiem 5 minut od ulicy Wojskowej znajdują się Targi Poznańskie, a całość jest bardzo dobrze skomunikowana z autostradą A2 i obwodnicą Poznania.

RÓŻNORODNOŚĆ

Czy to apartament dla singla, czy rodzinne przestronne mieszkanie, nasz obiekt bez problemu sprostał oczekiwaniom. Wszystkie mieszkania o wielkości 58-150 m2, jedno lub dwupoziomowe, z jednym balkonem zewnętrznym lub przytulnym tarasem wewnątrz budynku, znalazły lokatorów. To także dobre miejsce na lokal użytkowy lub siedzibę firmy, parter budynku jest przygotowany pod działalność niemalże każdej firmy.

 

W tej inwestycji są jeszcze dostępne lokale na sprzedaż - zadzwoń i dowiedz się więcej +48 605 258 888