.

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

DOWIEDZ SIĘ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Wiemy jak dużo czasu zajmuje wykończenie i urządzanie wymarzonego domu. A przecież pragniemy zamieszkać w nim jak najszybciej. Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego opracowaliśmy specjalny program "Wykończenia pod klucz". Już teraz, bez stresu i ogromnych kosztów, możecie podjąć z nami współpracę w tym zakresie zarówno w Poznaniu, jak i w Łodzi.

  • Współpraca tylko wyłącznie ze sprawdzonymi ekipami i producentami materiałów wykończeniowych
  • Nadzór techniczny nad prowadzonymi pracami
  • 24 miesięczna gwarancja na wykonaną usługę.
  • Niższy podatek VAT (8%)

USŁUGI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ W POZNANIU

Oferujemy 4 pakiety cenowe, które głównie różnią się standardem proponowanych materiałów: - Basic (od 575 zł/m2) - Silver (od 715 zł/m2) - Gold (od 985 zł/m2) - Platinum (od 1595 zł/m2)

Dokładny opis materiałów w poszczególnych pakietach oraz zakres prac znajdą Państwo w katalogu. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z projektantką Aleksandrą Kurczewską: aleksandra.kurczewska@rednetproperty.com +48 504 122 175.

Oferta w Poznaniu:
 

USŁUGI WYKOŃCZENIA WNĘTRZ W ŁODZI

Oferujemy 2 pakiety cenowe, które głównie różnią się standardem proponowanych materiałów: - Basic (od 799 zł/m2) - Premium (od 1199 zł/m2) 

Dokładny opis materiałów w poszczególnych pakietach oraz zakres prac znajdą Państwo w katalogach. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z projektantką monika@jesion.eu +48 577 800 144.

Oferta w Łodzi: